Український підприємець, політичний діяч, народний депутат України III скликання, лідер партії «5.10» Геннадій Балашов у програмі «Майбутнє» розповів, які інвестиційні перспективи чекають Україну. За його словами, приїзд Меркель доброчинно позначиться на нашій економіці.

«Якщо Меркель їде в країну, то вона не може приїхати з порожніми руками. Це як бабуся їде до онуків і обов'язково привезе з собою гусей і курей. З нею напевно приїдуть енергетичні компанії Німеччини і виробничники», - зазначив Балашов.

За словами експерта, приїзд Меркель в Україну буде означати ймовірний початок великого вкладу німецьких компаній в Україну. На думку Балашова, приїзд Меркель доброчинно позначиться на українській економіці.

«Це все напередодні 30 років незалежності України, а після святкування Зеленський їде до Вашингтона, тому він дуже обласканий президент західними лідерами», - підкреслив Балашов.

На думку експерта, Заходу цікава Україна як партнер, тому сюди скоро підуть гроші на розвиток різних галузей та інфраструктури.

Популярні новини зараз
Українці не можуть оплатити комуналку в Ощад 24/7, паніка захлинула: "Доведеться переводити пенсійні виплати" Українські пенсіонери втратять до 50% виплат: у ПФУ дають лише 10 днів Хочеш іди до "АТБ", а хочеш - до "Сільпо": де і як українці можуть отримати безкоштовні продукти, набір немаленький Чому не можна тримати кришку унітазу відкритою: питання не лише гігієни
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Балашов розповів, чи потрібна європейцям українська земля.

Також Знай.ua публікував слова Балашов, що Чаус дійсно важливий свідок.