Український підприємець, політичний діяч, народний депутат України III скликання, лідер партії «5.10» Геннадій Балашов у програмі «Майбутнє» розповів, в чому мінус держави. За його словами, держава сама породжує корупцію.

«Люди діляться на державників і на недержавників. Найстрашніші люди це державники, тому що вони хочуть контролювати недержавників. Потрібна держава, що встановлює нормативи і контролює їхнє виконання, а не людей», - зазначив Балашов.

За словами експерта, єдиний інтерес державників – це власна нажива, тому вони і хочуть контролювати якомога більше, щоб ставити всюди своїх осіб на шкоду ефективності, але на користь власного збагачення.

«Вони намагаються керувати всіма процесами. 3,5 тисячі держпідприємств: держава своє рило вставило в економіку і намагається там керувати, призначати нових чиновників і 30 років корупції ми отримуємо. Сама причина корупції – це державні підприємства», - сказав Балашов.

На думку лібертаріанця, держава сама породжує корупцію, тому функції держави повинні бути зменшені, але контроль за їхнім виконанням повинен бути кращим.

Популярні новини зараз

"Федя-двірник": зірка "Сутінків" Крістен Стюарт в безглуздому вигляді стала "жертвою" папараці

Українським школярам пояснили, коли почнуться зимові канікули – з класу за новорічний стіл

Не дарма стирчаcті соски засвітила: Ріанна отримала звання національного героя

"Кадетство" - серіал, який всі дивилися після школи: як виглядають актори через 15 років

Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Балашов заявив, що приїзд Меркель позитивно позначиться на економіці України.

Також Знай.ua публікував слова Балашова, що Чаус дійсно важливий свідок.