Олігархи нагромаджують ще більші статки, а народ доходить до вбогості. Так сказав економіст Юрій Атаманюк у своєму блозі, коментуючи проблеми держави.

За словами Атаманюка, ставку роблять на РНБО, оскільки народ хоче справедливості у питанні з тарифами. Він підкреслює, що тарифи лише ростуть, люди бідніють, а відтак із цим потрібно розбиратися.

Як розповідає експерт, людям приходить якась платіжка, але виникає питання, хто її видав. «Вона прийшла, тому що така політика облгаза і якоїсь паливної електростанції. А кому вони належать? Виявляється, що вони належать олігархам», - констатує він.

Атаманюк обурюється, що в той час, коли половина населення держави перейшла межу бідності, олігархи лише нагромаджують свої статки. Саме тому, каже він, і створена державна машина: вона повинна діяти в інтересах держави і вирішувати такі проблеми.

Принагідно економіст зазначає, що певні політичні сили опинилися при владі саме через такі антикорупційні настрої суспільства. «Суспільство обурює несправедливий розподіл матеріальних ресурсів усередині країни», - підсумовує він.

Популярні новини зараз
Українці не можуть оплатити комуналку в Ощад 24/7, паніка захлинула: "Доведеться переводити пенсійні виплати" День Антоніни 30 січня: залучіть гроші у свій будинок, але не надумайте грати в сніжки і готувати сочевицю, заборони свята "Не питали мене...": абоненти "Київстар" скаржаться, що втрачають по 25 гривень щомісяця Не пропустіть шанс зробити запаси: названо фрукт, ціна на який впаде вже скоро
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Атаманюк заявив, що Арахамія допускає багато помилок, які шкодять країні.

Також Знай.ua писав про те, що Атаманюк заявив, що українська економіка в стані стагфляції.