Офіцер «Альфи» у відставці Андрій Дубовик у програмі Геннадія Друзенка «Конституційна кухня» прокоментував «перегони» між СБУ та НАБУ.

«По-перше, я перехрестився. Боже, слава Богу, що я вже на пенсії, і в цьому маскараді, в цьому шоу не беру участь. По-друге, мені стало дуже соромно за все, що відбувається в цій державі. За те, що так спаплюжили спецслужби, спецпідрозділи… Але все це – вже фінішна стадія, до якої ми дійшли в цій державі», - каже Дубовик.

На його думку, це почалося після Помаранчевої революції. Він зазначає, що після неї в українському політикумі почали з’являтися «політичні призначенці».

«Воно може бути тупе, незграбне, непрофесійне, але «в доску своє», як то кажуть. І потім воно пішло на ще інший виток розвитку. Це призначення повинно бути легкокерованим. Якщо воно тупе, якщо воно непрофесійне, але десь щось накосячило в своєму житті і на нього є якийсь компромат… То ось це віддане, тупе з компроматом буде служити до труни і ніколи нікого не зрадить, тому що у нього іншого шляху вже нема. І буде виконувати те, що доручать зверху. Нема закону, нема моралі… Хазяїн сказав – собака гавкнула», - сказав гість програми.

За його словами, також в Україні відбулася приватизація силових відомств – від оперативного апарату до спецпризначенців.

Популярні новини зараз
День Антоніни 30 січня: залучіть гроші у свій будинок, але не надумайте грати в сніжки і готувати сочевицю, заборони свята Українські пенсіонери втратять до 50% виплат: у ПФУ дають лише 10 днів Хочеш іди до "АТБ", а хочеш - до "Сільпо": де і як українці можуть отримати безкоштовні продукти, набір немаленький Арестович, який звільнився з Офісу Зеленського, "анонсував" біду Україні: "Побачимо, що буде"
Показати ще

Як повідомляв Знай.uа, Рейтерович розповів, яке майбутнє у нових політиків.

Також Знай.uа писав, що Друзенко пояснив різницю між тиранією та конституційною демократією.