Український журналіст і телеведучий Ростислав Сухачов у програмі Сніжани Єгорової «Снігова лавина» розповів, як повинен поводитися ведучий, коли на програму приходить скандальна людина. На його думку, таке явище піднімає рейтинги, але ведучі повинні контролювати таких людей під час програми.

«Конфліктність в ток-шоу – це добре. Не просто так ці заряджені барбоси туди приходять і дійсно конфліктні ситуації піднімають рейтинг. Для цього ведучі і потрібні, щоб потім всю цю історію ввести в правильне річище і показати, що ця скажена собака, яка прийшла на ефір, насправді не має рації», - зазначив Сухачов.

На думку ведучого, конфлікти в прямих ефірах позитивно позначаються на рейтингах і роблять шоу цікавіше, але головна задача ведучих після ефірного конфліктного струсу все прояснити для глядачів, якщо щось було сказано невірно.

«Але ми показуємо це, тому що це явище існує в Україні: такі зі своїми радикальними позиціями, які виводили з себе, дратували і дискримінували людей», - сказав Сухачов.

Як зазначив ведучий, в українських програмах часто можна зустріти людей з маргінальними позиціями і обов'язок ведучих – контролювати всю ситуацію протягом шоу.

Популярні новини зараз
Повістка на двері та призов резерву: як в Україні проходить нова хвиля мобілізації 30 гривень за десяток залишиться у мріях? Українцям розповіли, що буде з цінами на яйця Хто з українців може отримати 3 350 грн щомісячної допомоги: категорії та умови Заміна газового лічильника: українцям порадили терміново зробити це, доки грошей не беруть
Показати ще

Як повідомляв Знай.uа, Бебешко пояснив, чому молодь слухає Morgenshtern.

Також Знай.ua повідомляв, що Бебешко розповів про мовне скандалі навколо групи «Green Grey» і концерту до Дня Незалежності.