Митрополит Львівський і Галицький Філарет у програмі Анатолія Макаренка «Діалоги» розповів, чому віра у Бога не зникне. За його словам, люди ніколи не відвернуться від Творця.

«Протягом історії ми мали різні фактори, перемоги і поразки. І ми бачили, як люди Старого Заповіту слідували за своїм Творцем і забували свого Творця і відрікалися, тоді Господь посилав людям пророків і повертав їх до себе або посилав страждання та хвороби», - зазначив митрополит.

За словами священнослужителя, за тисячу років багато чого відбувалося з вірою у Бога і людство пережило багато випробувань, але віра все одно збереглася до нашого часу, бо народ ніколи не відмовлявся від віри.

«Навіть у сучасному світі з розвитком технологій, я впевнений, що суспільство ніколи не відвернеться від Бога, тому що без Творця жити неможливо. Людина часто перебуває у стражданнях, скорботі і хворобі – вона може це подолати тільки зі своїм Творцем», - підкреслив Філарет.

Як зазначив митрополит, час минає, технології розвиваються, але Творець лишається Творцем і люди, доки будуть мати якісь біди, будуть завжди до нього звертатися.

Популярні новини зараз
10 мільйонів доларів та два роки: виробнику Байрактарів "загилили" недитячий хабар в Україні Гороскоп на тиждень з 30 січня по 5 лютого для всіх знаків Зодіаку: Овни в авралі, Раки розчаруються і проблеми Козерогів "Космічні" квитанції через лічильник? Українцям показали, як правильно економити з точними показниками Дружина першого "Холостяка" Макса Чмерковського налякана після трьох викиднів: "Просто скажу, як є"
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Друзенко пояснив різницю між тиранією та конституційною демократією.

Також Знай.ua публікував слова Макаренка, що 29% ВВП країни знаходиться в тіні.