Фінансист Сергій Фурса у програмі Мирослави Бобровської «А як насправді?» розповів, за що Україна отримає 2,7 млрд від МВФ. За його словами, таким чином МВФ допомагає світовій економіці у боротьбі з кризою.

«Це не МВФ дарує Україні, це МВФ допомагає всій світовій економіці у зв'язку з кризою. У 2020 році під час пандемії МВФ був найбільш песимістичним серед всіх: їхні прогнозисти вибрали модель, яка показувала найбільше падіння», - зазначив Фурса.

За словами експерта, МВФ прогнозував падіння української економіки на 10%, але в підсумку сталося падіння на 4%. Як зазначив фінансист, у 2020 році, бачачи колапс через пандемію, МВФ приймає політичне рішення допомогти всьому світу на 650 млрд доларів. Експерт підкреслив, що всі країни отримують суми від МВФ згідно з наявною квотою.

«Ми отримаємо 2,7 млрд – це відповідає нашій квоті. МВФ це робить вдруге у своїй історії, в перший раз вони це зробили у 2009 році (тоді розподіляли 250 млрд доларів і Україна отримала 1 млрд). Ми просто за красиві очі потрапили під роздачу пиріжків всьому світу, тому що МВФ злякався, що криза буде дуже сильною», - сказав Фурса.

Як зазначив експерт, мета МВФ – це не дати економіці сильно впасти через кризу, тому Україна і отримає 2,7 млрд.

Популярні новини зараз

"Чізбургер з зубами": була виявлена найдивніша і моторошна риба

Злата Огнєвіч зняла ліфчик перед фіналом "Холостячки", щоб познайомити зі своїми "ріднулечками": "Так грайливо"

Вдову Михайла Круга Ірину запідозрили в новій інтрижці: "відразу видно, є любов всередині"

Донька Арсена Мірзояна і Тоні Матвієнко вперше вийшла на велику сцену - скоро заспіває, як бабуся Ніна

Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Фурса розповів, якою має бути тарифна політика.

Також Знай.ua повідомляв, що Фурса заявив, що субсидії не повинні даватися багатим.