Ректор Національного університету біоресурсів і природокористування (НУБіП), колишній міністр освіти і науки України Станіслав Ніколаєнко у програмі «Что дальше» на каналі «Знай24» розповів, чим загрожує закриття шкіл.

«У нас може бути шкіл менше, чим університетів. Взагалі-то це різке обмеження права людей на освіту. Це порушення ст. 53 Конституції України. Ст. 53 – це оберіг української освіти. Вищої, професійної, середньої і так далі», - каже Ніколаєнко.

За його словами, 10-15 років тому в Україні було 22 тисячі шкіл, а сьогодні – 15 тисяч. Він підкреслив, що у селах масово позакривали школи.

«Це мене дуже тривожить. Тому що ще класики писали, що якщо ви хочете, щоб у вас була і армія, і оборона, і церква – то будуйте школи. Я вважаю, що сьогодні школа – це є те джерело і економіки, і моралі, і взагалі розвитку нашого українського народу, основа розвитку українського народу. І дуже мене тривожить доля сільської школи», - сказав ексміністр.

Популярні новини зараз
Українці не можуть оплатити комуналку в Ощад 24/7, паніка захлинула: "Доведеться переводити пенсійні виплати" 10 мільйонів доларів та два роки: виробнику Байрактарів "загилили" недитячий хабар в Україні У котрій годині потрібно снідати: дієтологи нарешті розвіяли усі сумніви Арестович, який звільнився з Офісу Зеленського, "анонсував" біду Україні: "Побачимо, що буде"
Показати ще

Як повідомляв Знай.uа, Греба пояснив, як має виглядати система дистанційного навчання.

Також Знай.uа писав, що Іонан розповіла, як відбувається цифровізація в українських школах.