У програмі «Що далі?» на каналі «Знай 24» економіст Борис Кушнірук поміркував над тим, чи правильно постачати гарячу воду в будинки централізовано.

На думку експерта, гарячу воду краще постачати децентралізовано, населення повинно отримувати її через бойлери. У такому разі, каже він, система працюватиме ефективніше, опалення ж варто залишити централізованим. Також Кушнірук зазначає, що в новобудовах така система: холодна вода є, а тепло лише в опалювальний сезон – тільки це не стосується старих будинків.

За словами економіста, передусім потрібно зайнятися цими старими будинками, перевести їх на нову систему, що займе не один день і потребує сотні мільярдів гривень. «Потрібна пророблена програма. А якщо нічого цього не робити, тоді не варто дивуватися, що вибухи в будинках відбуваються все частіше», - попереджає він.

Кушнірук розповідає про подібні проблеми і з постачанням електроенергії, коли може зламатися підстанція, яка забезпечує трансформатори, і людям доведеться кілька діб сидіти без електрики навіть взимку.

Водночас економіст вважає дії влади в цій ситуації необґрунтованими. «Влада заморожує зростання тарифів, щоб уникнути народного обурення», - каже він. Тим не менш, Кушнірук нагадує, що жоден Майдан в Україні ще не піднімався з економічних причин, завжди йшлося радше про відсутність справедливості у діях влади.

Популярні новини зараз

Сергію Міхалку з "Ляпіс Трубецкой" світить п'ять років за побиття людини: у поліції зробили заяву

Українцям пророкують "червону" зону на Новий рік та Різдво: що буде заборонено під ялинкою

Розлучена Ірина Білик затягла красунчика в гримерку: копія молодого Дмитра Коляденка

Рідкісну праворульну "Волгу" від ГАЗ-21 відшукали за кордоном: справжня "чорна блискавка"

Показати ще

А відтак експерт робить такий висновок щодо дій влади: «Тарифна історія – це історія про те, чого влада не робить для того, щоб змінити ситуацію».

Як повідомляв Знай.ua, Кушнірук розповів про проблеми України з опаленням і постачанням газу.

Також Знай.ua писав про те, що Кушнірук заявив, що застарілі системи не можуть забезпечити потрібний рівень постачання електроенергії.