Політичний аналітик Олександр Кочетков у програмі Мирослави Бобровської «А як насправді?» розповів про перспективи Шмигаля. На думку експерта, Шмигаля приберуть з поста прем'єр-міністра, тому що він дуже неефективний на своїй посаді, що ставить під загрозу рейтинг правлячої партії.

«З економікою то проблеми, а грошей немає. Компенсація 2,7 млрд за «Північний потік» це наші втрати на 1 рік, а далі як? А якщо наша труба буде порожньою, то по ній же прокачування зараз йде з Росії в Європу і за рахунок цього газу у нас прокачування в міста», - зазначив Кочетков.

На думку експерта, якщо Росія у зв'язку з «Північним потоком-2» припинить або зменшить транзит газу через Україну, то буде колосальна економічна проблема. Як зазначив Кочетков, Шмигаль слабкий на своєму посту і не здатний вирішити ці проблеми для України.

«Повинен вивертати навиворіт олігархат і всі його схеми, щоб ці гроші пішли в бюджет. Повинен змушувати до амністії тих бізнесменів, які вивезли гроші за кордон і не можуть пояснити свій стан», - підкреслив Кочетков.

Як зазначив експерт, Шмигаль не робить багато речей, які мав би робити. На думку політичного аналітика, Шмигаль не заважає діючій владі, та зараз, на думку експерта, влада вчинить на користь економіки і візьме більш сильного прем'єра, інакше правляча партія ризикує втратити свій рейтинг.

Популярні новини зараз
Мурат Налчаджіоглу принизив колишню Ані Лорак лише парою вчинків: співачка на таке не здатна Картопля по 124 гривні: українців шокували елітною бульбою у супермаркетах У клієнтів ПриватБанку ночами з карт зникають сотні гривень: банк звинувачує їх самих Аlyona Аlyona дізналася про горе українок і вирішила показати свої прокладки: "Гарно жити не заборониш"
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Фурса розповів про співвідношення зростання доходів і інфляції в Україні.

Також Знай.ua повідомляв, що Фурса розповів, за що Україна отримає 2,7 млрд від МВФ.