Яка ймовірність того, що РФ допоможе тимчасово окупованим територіям Донбасу? На це питання відповів фахівець з міжнародно-правових питань та дипломат Вадим Трюхан у програмі «My.ua» з Катериною Павловою.

За словами гостя програми, Росія знає, що так чи інакше з Донбасу доведеться йти, а відтак жодної допомоги вона не надає. «Вони абсолютно не переймаються тим, що туди треба вкладати якісь кошти. Все, що вони роблять, вони якимось чином створюють враження, що Росія допомагає якоюсь гуманітаркою, Росія допомагає якимось пенсіями, якимось зарплатами», - коментує Трюхан ситуацію.

Він акцентує на тому, що Донбас сильно змінився з часу окупації. «Ви ж бачите, що зробили з нашого українського Донбасу», - підкреслює фахівець. За його словами, раніше ця територія процвітала, постійно зводили нові будівлі, будували стадіони, бізнес-центри, готелі, тощо. Сьогодні ж, каже Трюхан, Донбас нагадує пустелю чи випалене поле: ніби все вичищено, але насправді просто мертве.

Отже, гість програми підсумовує, що Росія не займається Донбасом і не збирається, хоч і говорить про це. «Ніхто там нічого не допомагає», - констатує він.

Популярні новини зараз

Сертифікат або 350 гривень за тест: що відбувається на залізничних вокзалах та як потрапити у потяг

Ксенія Мішина вразила виглядом після примирення з Еллертом: "Обличчя в кров"

Настя Каменських у купальнику засвітила найсокровенніше, навіть Оля Полякова не стрималася: "Пальцем?"

Самотня Ірина Білик оголила плече і пообіцяла дещо особливе: чоловікам приготуватися

Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Бізяєв назвав проблеми із законом про амністію.

Також Знай.ua писав про те, що Курбан попередив про ескалацію на Донбасі.