Вектор політики України має бути проукраїнським. Так сказав економіст Юрій Атаманюк у своєму блозі, міркуючи над темою багатовекторної політики.

Експерт зазначає, що Україна постійно грається з векторами своєї політики, вона кидається від одного до іншого напрямку, що є неправильним.

Аби не бути голослівним, Атаманюк пропонує поглянути на досвід, наприклад, Януковича.

«Янукович подумав, що він великий гравець: почав грати з Росією, ЄС і найстрашніше, що почав грати з українським народом. В результаті тр**нули всі троє його в особливо жорстокій формі», - каже економіст.

На думку Атаманюка, держава повинна обрати один вектор своєї політики і він повинен бути проукраїнським. «Коли ти ведеш проукраїнський вектор, тоді Америка, Китай і Росія тебе поважають», - підкреслює він.

Популярні новини зараз
Притягують проблеми, злидні та сварки в сім’ї: які 7 рослин варто негайно викинути за двері Авдєєв день 2 грудня: не виходьте на вулицю та викиньте посуд із тріщинами, суворі заборони та традиції Готуємо велосипеди? Українцям відповіли, коли на заправках не залишиться бензину та солярки Солодкі рогалики до чаю за лічені хвилини: ідеальний рецепт, коли обмаль часу на приготування
Показати ще

Економіст пояснює, що повага до України з’явиться тоді, коли вона у своїх діях виходитиме із власних інтересів.

Як повідомляв Знай.ua, Атаманюк запропонував метод, як підняти економіку.

Також Знай.ua писав про те, що Атаманюк розповів, як можна було б заробляти на транзиті газу 70 млрд доларів на рік.