Український державний діяч Микола Маломуж у програмі «Что дальше» на каналі «Знай24» розповів, чи можна назвати Україну незалежною.

«На сьогоднішній день я можу констатувати, що ми формально є незалежною державою, юридично – точно так само. Але якщо ми говоримо про фактичні складові... Звичайно, важко визнати, що ми повністю незалежні. Ми завжди залежали від якихось чинників. Зовнішніх, наприклад, східних, Російська Федерація, Сполучені Штати Америки...», - каже експерт.

За його словами, українські політики теж часто залежали від цих чинників, відповідно, від них залежала і держава. Також він зазначив, що окремі регіони України схилялися до західної цивілізації, а деякі – до східної. Маломуж підкреслює, що ці чинники створювали ситуацію, яка була складна для України.

«І жоден, я хочу сказати, лідер не витримав випробування ось тією реальною незалежністю. Тому і держава, я вважаю, не є сьогодні повністю незалежною. Тому що ці фактори, з урахуванням і тіньових відносин, з урахуванням ще потужного криміналу... Це, звичайно, не вільна держава повністю, про що ми мріяли на зорі незалежності», - сказав державний діяч.

Популярні новини зараз

Погода зжалиться над українцями перед опалювальним сезоном, синоптик Діденко обрадувала прогнозом: в яких регіонах буде сухо і сонячно

Сорокоуст у церкві за здоров'я й упокій: за кого категорично не можна замовляти цю молитву

Приват24 припиняє роботу: у банку попередили українців

В'ячеслав Узєлков розповів як бив колишню дружину Боржемську: "Марині відійшло"

Показати ще

Як повідомляв Знай.uа, Мороз закликав молодь не їхати з України і будувати тут європейське життя.

Також Знай.uа писав, що Пелюховський розповів, у скільки державі обійдеться День Незалежності.