Економіст Юрій Атаманюк у програмі «Politeka online» розповів, що Україна може вимагати взамін за Північний потік-2. За його словами, Північний потік-2 може забирати в України 5 млрд доларів на рік.

«Ми не отримуємо ніяких компенсацій. Ніяких домовленостей з цього приводу немає. Німці забрали наш транзит. Можна сказати по-іншому – ми його пр**рали, але це інше питання. Декларували, що партнери, але при цьому будували свою ситуацію», - зазначив Атаманюк.

За словами експерта, Україна може, використовуючи республіканське лобі, висвітлювати питання укладення між Америкою і Німеччиною угоди як другий «економічний Афганістан» для України.

«Тому при правильній дипломатичній організації ми можемо ставити питання списання ряду державних боргів, а як мінімум пролонгації боргів в посткоронавірусний час. Ми можемо ставити питання про інвестиції», - сказав Атаманюк.

Як зазначив економіст, натомість втрати транзиту Україна може вимагати деякі потурання у Заходу. За словами експерта, Північний потік-2 може забрати в України 5 млрд доларів на рік.

Популярні новини зараз
Головне за ніч 2 жовтня: "мобіки" путіна самознищилися, Тарас Цимбалюк на таблетках, а на Новий рік "Олів'є" не буде Запасайтеся медом, "поклоняйтесь" бурякам і остерігайтеся незнайомців: українців суворо попередили перед 2 жовтня На Новий рік без "Олів'є": ціни на курячі яйця злетіли до небес, тепер тільки буряки з часником "Зимові" платіжки за газ змусять гаманці "схуднути": чому українцям доведеться платити більше
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Атаманюк пояснив, чому на Кримській платформі буде мало країн.

Також Знай.ua повідомляв, що Атаманюк пояснив на прикладі Януковича, чому не можна вести багатовекторну політику.