Експерт з питань оборони і безпеки Олег Старіков у програмі «Что дальше» на каналі «Знай24» заявив, що ситуація в Афганістані це урок для всього світу.

«Весь світ повинен засвоїти, по-перше, чи варто вкладати такі ресурси в країну, при цьому через певний час отримати таке фіаско. І друге – необхідно вибирати, чи нав'язувати демократію в те суспільство, яке цю демократію не сприймає в принципі», - каже експерт.

Також він розповів, що відбувається в Афганістані з військової точки зору.

«Відразу у мене виникло питання – чому за три дні обрушилася вся військова машина, яка була побудована Сполученими Штатами Америки в Республіці Афганістан? Тобто вони вклали туди величезну купу грошей... Вони будували військову інфраструктуру і конкретно їхні збройні сили, вони навчали офіцерів, солдатів, сержантів, напхали туди величезну кількість озброєнь...», - сказав Старіков.

Як відомо, вся американська техніка на території Афганістану дісталася «Талібану». За його словами, тепер у талібів літальних апаратів більше, ніж є в української армії.

Популярні новини зараз

Наталя Могилевська скинула 7 зайвих кіло і показала результат у сміливій сукні: "Заслужила"

Українці вшановують пам'ять Андрія Гусіна з "Динамо", який трагічно загинув 7 років тому: "Був справжнім лідером"

Притула, Кухар та Стульніков: Євген Кот розповів про людей, які його надихають

В університеті Михайла Поплавського присоромили абітурієнтку через гроші: "На більше не вистачило?"

Показати ще

«Я роблю висновок, що, вочевидь, Сполучені Штати Америки готували армію Афганістану не до тієї війні», - підкреслив експерт.

Як повідомляв Знай.uа, Корчілава розповів, чи не вчинять США з Україною так само, як з Афганістаном.

Також Знай.uа писав, що Дзівідзінський розповів, чи може в Україні повторитися афганський сценарій.