Громадський діяч і дисидент Йосип Зісельс у програмі «Що далі?» розповів, яка ситуація з антисемітизмом в Україні. За його словами, в Україні випадків антисемітизму набагато менше, ніж в Німеччині.

«Я кожні два роки їздив на Всесвітній форум з антисемітизму в Ізраїль. Останні рази про Україну взагалі не говорять. Кажуть: Америка, Великобританія, Бельгія, Франція і Німеччина», - зазначив Зісельс.

За словами експерта, в Україні за останній рік було 12 випадків антисемітського вандалізму, а в Німеччині сотні. Як зазначив Зісельс, 3 роки у нас взагалі не було нападів на ґрунті антисемітизму, але за минулий рік було 4.

«Що нам вдалося, а що нам не вдалося: рух до наших загальнолюдських європейських цінностей та наскільки нам вдається пройти цей шлях – це є наше досягнення», - сказав Зісельс.

На думку Зісельса, Україна перетворюється і розвивається в певній мірі, вбираючи в себе все більшою мірою європейські цінності.

Популярні новини зараз
Нові виплати по 2200 гривень: кого це стосується та як отримати Як визначити, чи заряджена батарея: проста перевірка за декілька секунд Остання дзеркальна дата перед Новим роком: як правильно провести 12 грудня, щоб збулися бажання Гороскоп на тиждень 5-11 грудня для всіх знаків Зодіаку: у Овнів фінансовий рай, Раки травмуються, а Козероги віддають борги
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Бортник розповів, чому Кримська платформа близька до провалу.

Також Знай.ua публікував слова Савченко: В Україні є держава де-юре, а є держава де-факто – олігархат.