Економіст Юрій Атаманюк у своєму блозі розповів про підйом тарифів та розвиток газової галузі. Також експерт запропонував дії для розвитку газодобувної галузі в Україні.

«В основі державної політики повинен бути соціальний договір – його немає. Нам обіцяють: «Не буде різкого стрибка платежів і тарифів». Зачекайте, а що відбувається зараз? Давайте порівняємо, ось минув рік і протягом цього року курс долара кудись стрибнув? Ні. Протягом опалювального сезону у нас змінювалися ціни на енергоносії? Ні», - зазначив Атаманюк.

За словами експерта, комунальні платежі зросли на 36%, ціна на електроенергію на 36%, а ціна на газ на 173%.

«Об'єктивної картини немає. Можна говорити про те, що потрібно зробити баланс газу, розділити український газ і імпортний, провести інвентаризацію всіх свердловин газу і залучити інвесторів, наприклад тих же американців – вони б із задоволенням зайшли, якби було правове поле відповідне», - сказав Атаманюк.

На думку експерта, також може бути створений газовий консорціум між Росією Німеччиною і Україною.

Популярні новини зараз
Київстар оголосив про підвищення цін на тарифи: мінімум 150 гривень з кожного Гроші та успіх ніколи не покинуть ваш дім, якщо ви зробите це: навіщо потрібні червоні двері та цукерки Гороскоп на тиждень 28 листопада - 4 грудня для всіх знаків Зодіаку: у Тельців напружено на особистому, а Скорпіони стануть рабами на роботі Варіть буряк лише цим способом, щоб він зберігався довго: несподівана кулінарна хитрість
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Атаманюк розповів, чому шведські пенсіонери обурені своєю пенсією.

Також Знай.ua повідомляв, що Атаманюк пояснив, чому на Кримській платформі буде мало країн.