Економічний експерт Всеволод Степанюк у програмі Катерини Павлової «MY.UA» розповів, чи вплине запуск «Північного потоку-2» на курс гривні.

«Сама по собі добудова «Північного потоку-2» жодним чином не вплине на курс гривні. Інша справа, що це дає можливість Росії не прокачувати через територію України заявлені обсяги газу», - каже експерт.

Однак, на його думку, РФ не піде на такий крок.

«Тому що імідж «Газпрому» як наднадійного постачальника не буде піддаватися сумніву, навіть з політичною якоюсь метою. Тим більше, що навіть якщо «Газпром» не захоче качати через Україну газ, він все одно повинен буде оплатити транзит згідно з контрактом. Там записана умова: або прокачуй, або плати. Тобто плати у будь-якому випадку, навіть якщо ти не качаєш», - сказав Степанюк.

Він зазначає, що це не найкращий розвиток подій для України, тому що наша країна залишиться без газу взимку.

Популярні новини зараз
Тіна Кароль задерла ноги не гірше за Різатдінову і показала хутро: "Теплого кольору і натуральний теплий" Збільшення прожиткового мінімуму: що підвищать українцям з 1 грудня, окрім пенсій "Жити до зарплати, знущаються...": українці з картками "ПриватБанку" втрачають все, нульові баланси Алекс Топольський влаштує полуничку на "Холостяку", поки Саша Мудра спостерігатиме: "Взяти ініціативу до своїх рук"
Показати ще

«Але я не думаю, що цей важіль буде задіяний. У всякому разі, цієї зими», - резюмував економічний експерт.

Як повідомляв Знай.uа, Атаманюк заявив, що народ перетнув межу бідності, а олігархи збагачуються на платіжках.

Також Знай.uа писав, що Гадюкін розповів, як політики займаються популізмом з соціалкою.