Інфекціоніст Вадим Арістов у програмі Юрія Романенка «Романенко. Бесіди» розповів про кадрові тенденції серед лікарів напередодні нової хвилі вірусу. За його словами, якщо раніше багато хто добровільно йшов лікувати людей, то зараз все йде навпаки.

«Система охорони здоров'я готова гірше, ніж була минулого літа, тому що коли починалася епідемія, то був «бойовий дух». Як в момент, коли була агресія з боку Росії, то чоловіки добровільно йшли на пункти призову, і те ж було серед лікарів», - зазначив Арістов.

За словами експерта, через певних медичних реформ і нераціональності уряду все пішло у зворотний бік.

«Багатьох медиків кинули. Досі є лікарні, які не виплатили зарплати за квітень і травень. Виявляється, заднім числом були введені певні критерії, що потрібно не три анестезіологи, а чотири на відділення, тому тим, у кого не було чотирьох, не заплатили за два місяці роботи», - розповів інфекціоніст.

Як зазначив Арістов, були випадки, що під час однієї зміни, на одного лікаря було 120 пацієнтів. За словами експерта, зараз інфекціоністів прирівняли до сезонних робітників, наче це офіціанти або вантажники.

Популярні новини зараз

Не Київ, не Львів, і навіть не Одеса: названо найкраще місто України для життя

Оля Полякова сяде у суддівське крісло на "Танці з зірками" поряд з Владом Ямою: "Замість Кухар?"

Катя Осадча показала, як годує грудьми новонародженого сина: "Несамовито худла"

Притула, Кухар та Стульніков: Євген Кот розповів про людей, які його надихають

Показати ще

Як повідомляв Знай.ua Арістов розповів, що відбувається з людиною, яка перехворіла на COVID-19.

Також Знай.ua повідомляв, що інфекціоніст розповів про особливості «Дельта»-штамма.