Економіст Олександр Гончаров у програмі «Економіка для думаючих» розповів про неефективність влади. За його словами, влада замість того, щоб розвивати країну, зайнялася власним збагаченням.

«Я не можу виділити жодного прем'єр-міністра, який вніс істотний внесок в розвиток економіки України. У будь-якій справі дивляться на результат, а не на процес. У нашому випадку це два показники: розмір ВВП і реальні доходи пересічних громадян», - зазначив Гончаров.

За словами експерта, у 1991 році ВВП України становив 70,4 млрд доларів, а водночас в Ізраїлі було ВВП 59 млрд, а у Сінгапурі 45 млрд. На думку економіста, стартові можливості для розвитку економіки в України були значно кращими.

«Це залежить від можновладців, які організовують в країні конкуренцію для розвитку бізнесу, створюють сприятливий інвестиційний клімат, а також забезпечують розвиток внутрішнього ринку спільного інвестування, щоб зовнішній і внутрішній інвестори приходили в країну», - підкреслив Гончаров.

Як зазначив економіст, потім Сінгапур і Ізраїль значно обігнали Україну в показнику ВВП. Експерт це пояснює тим, що наші чиновники перейнялись не розвитком країни, а особистим збагаченням, хоча повинні займатися тим, що перерахував вище економіст.

Популярні новини зараз
Катя Лозовицька розповіла про бруд на шоу "Холостяк", шкода тільки Топольського: "Я вперше заплакала" Пониклий Потап заговорив про Настю Каменських, українці запідозрили неладне: "Розійшлися?" Готуємо велосипеди? Українцям відповіли, коли на заправках не залишиться бензину та солярки Українці більше не побачать доларів? Що буде з курсом під кінець року
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Єрмолаєв заявив, що стійкість – це не тільки економічні показники.

Також Знай.ua повідомляв, що Гладких заявив, що треба створювати умови для відкриття нових підприємств в Україні.