Головне завдання, яке стоїть перед політиками, інтелектуалами, економістами - взявши вже в якості уроку незавершену самостійність України і виробити для себе, як можна бути самостійними в ХХI столітті. Про це у програмі Юрія Романенка «Романенко. Бесіди» сказав керівник Strategic Group: Sofia, ексдиректор Інституту стратегічних досліджень «Нова Україна» Андрій Єрмолаєв.

«Причому самостійність - це не тільки питання економічні, - зазначає він. - Це не тільки питання успішності та прибутковості національної економіки як частини глобальної. Самостійність - це і збалансованість, і внутрішня стійкість суспільства. Це найважливіша складова тієї концепції сталого розвитку, про яку тільки ледачий не говорить».

Стійкість - це не тільки економічні показники, вважає Єрмолаєв. Це ще й показники толерантності суспільства, реалізованих принципів гідності і справедливості, внутрішнього балансу інтересів.

«Всі суспільства складні культурно, релігійно, етнічно, територіально, історико-ментально. Стійкість суспільства забезпечується лише за допомогою розумного балансу. А з цього випливають критерії, якою має бути політична система управління. Такою ж збалансованою повинна бути і внутрішня політика», - робить висновок він.

Популярні новини зараз

Маски назавжди, щеплення для дітей і "примарний" імунітет: вчений розвінчав популярні міфи про коронавірус

Українці привезли малюка в напівнепритомному стані в лікарню і потрапили в пекло: води немає, санітарки кричать

Без черг і папірців: українцям показали простий спосіб дізнатися розмір нарахованих субсидій

Олександр Усик на очах у Ломаченка розправився з Ентоні Джошуа: британець був у шоці весь поєдинок

Показати ще

Знай.ua повідомляв, яким, за словами Кочеткова, було уявлення про незалежність України: «Тільки треба мову, вишиванку, герб намалювати – і все буде гаразд! Виявилось, не зовсім так».

Також Знай.ua повідомляв, що Лановий назвав економічні помилки незалежної України.