У своєму блозі «Підсумки тижня» політолог Руслан Бортник прокоментував парад, який проходив у Києві на День Незалежності України, назвавши його найдорожчим за всю історію країни.

Він зазначив, що буквально рік тому президент обіцяв не проводити паради, називаючи це ледь не совковою традицією, і нагадав, що у минулому році до Дня Незалежності було проведено урочистий концерт. Але цьогоріч президент все-таки повернувся до практики проведення військового параду.

«Парад, напевно, найдорожчий і наймасштабніший за всі роки незалежності. По-своєму гарний, який дозволив подивитися якийсь парадний стан нашої армії і викликав суспільну увагу. Це найдорожчий парад в історії України – 5,5% млрд грн було витрачено на підготовку заходів до Дня Незалежності, з яких 270 млн витрачено безпосередньо на парад», - розповів Бортник.

Політолог заявив, що він є прихильником парадів і вважає, що в країні, в якій на армію витрачають 10 млрд доларів – більше 6% ВВП України, і за яку платить кожен український громадянин через податки і військовий збір, армія повинна іноді себе показувати.

«Все-таки мені здається, в тій ситуації, коли у нас половина суспільства – це бідні люди, коли серйозно стоїть проблема тарифів і фінансування соціальних статей, коли досі шахтарі і багато державних підприємств не можуть отримати зарплату, проводити такі паради – трошки перебір. Треба було все ж скромніше», - вважає Бортник.

Популярні новини зараз
Росія збиралася вдарити по Україні ядерною зброєю: що зупинило терористів Захід боїться повернення Криму: буде важка битва, у путіна може зірвати дах 83-річна пенсіонерка заборонила своєму 37-річному чоловікові інтим із нею: "Я не в такій формі, як раніше" Чому не можна залишати зарядне в розетці без телефону: українці ризикують щодня
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Бізяєв розповів, чи посипалася президентська вертикаль влади.

Окрім цього, Знай.ua повідомляв, що Лановий назвав економічні помилки незалежної України.