Які асоціації викликає Україна в інших країнах? За що у світі знають нашу країну? Про це у програмі Геннадія Друзенка «Конституційна кухня» розповідає український дипломат, посол в Австрії у 2014-2021 роках Олександр Щерба.

«Україну у світі в основному асоціюють з постійною гарячою точкою. Говорячи про неї, найчастіше говорять про війну. Україну представляють країною, яка ніяк не може знайти себе. Це для нас серйозний мінус, але ж ми самі створюємо свій бренд. А цей бренд, в принципі, відповідає дійсності, ми ж і справді перебуваємо в пошуку самих себе. Коли ці пошуки увінчаються успіхом, тоді й уявлення про нас у світі зміниться. Я не хочу проводити тут повну паралель, але є такий мультсеріал – «Сімпсони». Там в одній серії кажуть: «У нас в Спрингфілді є дві речі, які ніколи не змінюються: в бібліотеці завжди водяться кажани, а на звалищі завжди горять покришки». Ось і в Україні постійно горять покришки», - каже гість програми.

При цьому, за його словами, Україна багато в чому обганяє своїх європейських сусідів.

«В Україні працює багато мобільних застосунків, які не працюють в Австрії. У нас запросто можна через смартфон перекинути гроші з картки на картку, а в Австрії такого немає. Так що в багатьох відносинах Україна більш цивілізована країна», - вважає Олександр Щерба.

Популярні новини зараз
Працюючим пенсіонерам перерахують виплати: коли чекати на підвищення у 2023 році Українські пенсіонери втратять до 50% виплат: у ПФУ дають лише 10 днів Чому не можна тримати кришку унітазу відкритою: питання не лише гігієни Арестович, який звільнився з Офісу Зеленського, "анонсував" біду Україні: "Побачимо, що буде"
Показати ще

Як повідомляє Знай.ua, раніше політичний аналітик Максим Маньковський розповів, чим Україна вигідно відрізняється від Афганістану.

Також Знай.ua повідомляв, що економіст Олексій Кущ закликав Україну взяти приклад з Туреччини.