Чи будуть цієї осені проведені перестановки в керівництві країни, і якщо так, то як вони відіб'ються на повсякденному житті громадян? Ситуацію у програмі «Акценти» з Тетяною Резвін розглядає заступник директора Аналітичного центру «Політика» політолог Артем Бронжуков.

«Я зараз не бачу передумов ні для повного перезавантаження уряду, ні для його часткової ротації. Хоча можливість деяких відставок повністю виключити не можна. Офіс президента може використовувати заміну деяких міністрів, щоб випустити пар, коли в суспільстві накопичиться надто багато негативу. Можливо, доведеться кимось пожертвувати, щоб показати народу: ми працюємо, але ось ці люди не справляються. На жаль, колишні зміни в уряді не дали якихось реальних результатів. Поки все це виглядає тільки як гра на публіку. Тому будуть ротації чи ні – залежить від того, в якій ситуації опиниться влада, а це дуже складно передбачити», - вважає гість програми.

При цьому він також допускає можливість повної зміни складу Кабінету міністрів.

«Дуже важливо, щоб в уряд приходили люди зі своєю стратегією і своїм баченням ситуації. Одна тільки лояльність не здатна це замінити», - підкреслює Артем Бронжуков.

Популярні новини зараз
Хто такий Персі Хайнс Вайт: всі подробиці про красеня Ксав'єра з "Венздей" від Netflix Без каші не залишимося: в Україні оновили ціни на соняшникову олію, гречку та курячі яйця Готуємо велосипеди? Українцям відповіли, коли на заправках не залишиться бензину та солярки 83-річна пенсіонерка заборонила своєму 37-річному чоловікові інтим із нею: "Я не в такій формі, як раніше"
Показати ще

Як повідомляє Знай.ua, раніше політолог Ігор Рейтерович припускав, що відставка уряду Шмигаля пройде безболісно.

Також Знай.ua повідомляв, що політолог Руслан Бізяєв назвав умови для відставки Кабінету міністрів.