Економіст Юрій Атаманюк у своєму блозі розповів, до чого призведе подорожчання електроенергії. За його словами, це може викликати закриття хімічних комбінатів, що призведе до безробіття.

«Витрати на комуналку подорожчали на 36%, на електроенергію теж на 36%, а газ подорожчав на 173%. Зараз «Нафтогаз» пропонує контракти без доставки по 18 грн, замість 12 грн, тому якщо з доставкою, то буде до 20 грн. Ми зараз можемо прийти до ситуації, коли буде великий ризик неплатежів», - зазначив Атаманюк.

Також, як наголосив експерт, якщо подорожчання електроенергії відбудеться одночасно з подорожчанням продукції хімічних комбінатів, то у нас «ляже» весь хімпром.

«Поруч знаходяться конкуренти. Поруч білоруси, у яких більш дешева сировина, готові постачати нам хімічну продукцію. Ще Грузія, Китай і Росія, у якої будемо купувати знову через якусь Словаччину. Ми «покладемо» близько 6 хімічних комбінатів, на кожному з яких працює близько 5 тисяч осіб», - підкреслив Атаманюк.

За словами експерта, непрацюючі підприємства приведуть до збільшення неплатежів і безробіття.

Популярні новини зараз
Обігнала у ціні гречку: українські супермаркети підвищили вартість популярної крупи Головне за ніч: ліквідація путіна, яким буде звільнення Криму, росіяни насмішили допомогою окупантам Як визначити, чи заряджена батарея: проста перевірка за декілька секунд Катя Репяхова заявила, що не боїться розлучення з Віктором Павліком: "Коли він зустрічав своїх нових дружин..."
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Атаманюк розповів, чому шведські пенсіонери обурені своєю пенсією.

Також Знай.ua повідомляв, що Атаманюк пояснив, чому на Кримській платформі буде мало країн.