Економіст Олександр Гончаров у програмі «Економіка для думаючих» розповів, чим чиновники шкодять державі. За його словами, вони продукують тіньові гроші, які не розвивають економіку.

«Ми повинні виходити від наступної аксіоми, яка працює на всіх ринках, що заробляти гроші потрібно там, де їх багато, а їх багато на ринку деривативів. Дериватив – це похідні папери, які випускаються на базовий актив: або це товарні активи, або цінні папери», - зазначив Гончаров.

Як зазначив експерт, якщо у нас, на думку американських колег, місткість ринку зернових оцінюється в 38 млрд, то ринок деривативів у нас буде близько 400 млрд.

«У міністерствах сидять люди, які зацікавлені в тому, щоб створити умови, в яких експортери будуть з ними розраховуватися, щоб вони отримували (хабарі, - ред.). Чиновник складує своє бабло під подушкою», - підкреслив Гончаров.

За словами експерта, чиновники тримають свої гроші в тіні, тому ці гроші не йдуть на розвиток бізнесу і ніяк не розвивають економіку.

Популярні новини зараз
Будемо ходити на відро: у Київраді готують українців до нових реалій у разі блекауту Власників генераторів почнуть штрафувати через законодавство: суми сягають 500 тисяч гривень Солодкі рогалики до чаю за лічені хвилини: ідеальний рецепт, коли обмаль часу на приготування 83-річна пенсіонерка заборонила своєму 37-річному чоловікові інтим із нею: "Я не в такій формі, як раніше"
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Гончаров розповів, яким чином влада має розвивати країну.

Також Знай.ua повідомляв, що Гладких розповів, зростає добробут українців.