Своєю думкою щодо діяльності уряду Шмигаля поділився політолог Артем Бронжуков у програмі «Акценти» з Тетяною Резвін.

Експерт акцентує на тому, що уряд Шмигаля не має парламентської програми і працює без неї. А так, каже він, не робиться в демократичній державі, якою є Україна. «Адже вони, голосуючи за якісь рішення і пропозиції, ризикують власним авторитетом і ім'ям», - підкреслює Бронжуков.

Він зазначає також, що цей уряд не подав документу для підпису депутатів. «І оцінити документ, який готує уряд – стратегія розвитку держави на 2 сторінки А4... Це комічно і виглядає більше, як шкільний реферат», - коментує Бронжуков ситуацію. Він підкреслює, що це зовсім не відповідає документу, підготовленому вищим виконавчим органом влади.

Отже, гість програми підсумовує, що такою є робота українського уряду сьогодні. «І як би там не висміювали деяких депутатів у ЗМІ, але все-таки вони не дурні і мають певну експертизу», - міркує Бронжуков.

Популярні новини зараз
Головне за 29 листопада: скандал з Поляковою, подорожчання продуктів, кінець Лукашенка та нові ціни на гречку і яйця Індексація пенсій з 1 грудня: кому з літніх українців пощастить із надбавкою Україна може отримати нові ракети, які дістануть окупантів у глибокому тилу Гроші та успіх ніколи не покинуть ваш дім, якщо ви зробите це: навіщо потрібні червоні двері та цукерки
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Багінський заявив, що кожним міністром тою чи іншою мірою можна управляти.

Також Знай.ua писав про те, що Кочетков розповів, чи приберуть з поста Шмигаля.