Як на видавничій справі в Україні відбилася коронавірусна пандемія? Детальніше про це розповів видавець Андрій Гончарук у програмі Віктора Тарана «Таран VLOG».

Як розповідає гість програми, його видавництво існує вже 7,5 років і за цей період воно стало його професією. Але дворічна пандемія COVID-19 з карантинними обмеженнями, каже Гончарук, негативно відобразилася і на його справі, і на видавництві в Україні загалом.

Видавець пояснює, що впав головний пункт їхньої діяльності. «Ми, як видавництво, займаємося молодими, дебютантами. Тобто, це люди, письменники і поети, яких треба демонструвати публіці», - каже Гончарук.

Він додає, що карантинні обмеження і лоукдауни сильно обмежили комунікацію людей, а молодим письменникам потрібна постійна увага читачів, чого не було.

Популярні новини зараз
Дональд Трамп попався ФБР та його діти забилися в істериці: "Байден займався проституцією" Олексій Арестович давав Києву 2 тижні на початку війни, а ОП Зеленського 12 годин: "Вони ідіотами виявилися" Грошей може не вистачити: попри літній сезон, в Україні злетіли в ціні перець, огірки та кабачки Легендарна суддя з "Танців з зірками" Катерина Кухар розповіла, як очистилася після детоксу: "Час повертатися"
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Степанюк розповів, що під час пандемії видали забагато доларів.

Також Знай.ua писав про те, що Піта розповів про вплив епідеміологічної ситуації на ринок житла.