Як на видавничій справі в Україні відбилася коронавірусна пандемія? Детальніше про це розповів видавець Андрій Гончарук у програмі Віктора Тарана «Таран VLOG».

Як розповідає гість програми, його видавництво існує вже 7,5 років і за цей період воно стало його професією. Але дворічна пандемія COVID-19 з карантинними обмеженнями, каже Гончарук, негативно відобразилася і на його справі, і на видавництві в Україні загалом.

Видавець пояснює, що впав головний пункт їхньої діяльності. «Ми, як видавництво, займаємося молодими, дебютантами. Тобто, це люди, письменники і поети, яких треба демонструвати публіці», - каже Гончарук.

Він додає, що карантинні обмеження і лоукдауни сильно обмежили комунікацію людей, а молодим письменникам потрібна постійна увага читачів, чого не було.

Популярні новини зараз

Євген Клопотенко заговорив про весілля із Настею Каменських: "Чого ти такий дєрзкий?"

Погода зжалиться над українцями перед опалювальним сезоном, синоптик Діденко обрадувала прогнозом: в яких регіонах буде сухо і сонячно

Головне за ніч: новий "Азаров" в Україні, майбутня наречена в родині Кошового, ціни на м'ясо та овочі, зміни у Огнєвіч на Холостячцi

Сорокоуст у церкві за здоров'я й упокій: за кого категорично не можна замовляти цю молитву

Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Степанюк розповів, що під час пандемії видали забагато доларів.

Також Знай.ua писав про те, що Піта розповів про вплив епідеміологічної ситуації на ринок житла.