Президент Асоціації професійних управителів нерухомістю України Анатолій Топал на каналі My.ua розповів про вкладення грошей у нерухомість. За його словами, нерухомість не буде дешевшати, але все одно це є найбільш зрозумілим способом вкласти гроші.

«Українська нерухомість безальтернативна для вкладення грошей. Я відходжу від слова «інвестування», а саме для вкладення грошей. Є квартира: можна її здавати в оренду або залишити дітям – люди вкладаються в нерухомість», - зазначив Топал.

За словами експерта, нерухомість – найбільш зрозумілий спосіб вкласти кудись гроші для простих людей. За його словами, люди розуміють, що відбувається інфляція, тому нерухомість стає засобом вкладення грошей.

«Чому модними стали котловани? Ми сьогодні заходимо на котлован по 25 тисяч гривень, а вже через 2 роки ми бачимо, що нам відділ продажів обіцяє вартість в 30-32 тисячі гривень. Ще треба розуміти, що за рік будматеріали від 32% до 180% подорожчали», - підкреслив Топал.

Як зазначив експерт, перспектив до зниження цін поки що не спостерігається. Також, за його словами, влада готує деякі законопроєкти, які можуть привести до того, що дрібний і середній інвестори можуть піти з України.

Популярні новини зараз

Солістка гурту KAZKA Заріцька сильно схудла на "Танцях з зірками": скоро наздожене Могилевську

Фермери масово залишають на полях урожай помідорів, бо невигідно возити: замість томатної пасти будуть добрива

Племінниця Софії Ротару Sonya Kay показала себе маленьку на руках у батька-красеня: "Навчив боротися"

Ірина Сопонару з "Жіночого кварталу" серед райського саду стала Євою-спокусницею: "Адам десь спить"

Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Романченко заявив, що газ є ключовим енергоносієм.

Також Знай.ua повідомляв, що Романченко розповів, за яких обставин будівництво Північного потоку-2 може бути зупинено.