Президент Асоціації професійних управителів нерухомістю України Анатолій Топал на каналі My.ua розповів про вкладення грошей у нерухомість. За його словами, нерухомість не буде дешевшати, але все одно це є найбільш зрозумілим способом вкласти гроші.

«Українська нерухомість безальтернативна для вкладення грошей. Я відходжу від слова «інвестування», а саме для вкладення грошей. Є квартира: можна її здавати в оренду або залишити дітям – люди вкладаються в нерухомість», - зазначив Топал.

За словами експерта, нерухомість – найбільш зрозумілий спосіб вкласти кудись гроші для простих людей. За його словами, люди розуміють, що відбувається інфляція, тому нерухомість стає засобом вкладення грошей.

«Чому модними стали котловани? Ми сьогодні заходимо на котлован по 25 тисяч гривень, а вже через 2 роки ми бачимо, що нам відділ продажів обіцяє вартість в 30-32 тисячі гривень. Ще треба розуміти, що за рік будматеріали від 32% до 180% подорожчали», - підкреслив Топал.

Як зазначив експерт, перспектив до зниження цін поки що не спостерігається. Також, за його словами, влада готує деякі законопроєкти, які можуть привести до того, що дрібний і середній інвестори можуть піти з України.

Популярні новини зараз
Ігри Кацуріних, Дорофєєвої та Дантеса випливли назовні - ніхто й не подумав би, що все настільки: "Його ніхто й не любив" Що зміниться, якщо постійно пити воду з лимоном: експеримент здивує всіх Частина воїнів ЗСУ може опинитися у в'язниці, але причина зрозуміла: пояснення адвоката Пенсіонерам, які працюють, зробили попередження: доведеться сплатити податок
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Романченко заявив, що газ є ключовим енергоносієм.

Також Знай.ua повідомляв, що Романченко розповів, за яких обставин будівництво Північного потоку-2 може бути зупинено.