Сьогодні покупці надають перевагу дорожчому сегменту нерухомості. Так сказав президент Асоціації професійних управителів нерухомістю України Анатолій Топал на каналі My.ua, розповідаючи про тенденції попиту українців.

Як розповідає гість програми, попит на нерухомість має свої нюанси і зараз покупець надає перевагу дорожчому сегменту. «За свої гроші він вимагає від забудовника якість, сервіси та інфраструктуру», - підкреслює Топал.

Раніше, зазначає він, українці орієнтувалися на локацію, але зараз пріоритетним чинником попиту став благоустрій та інфраструктура, однорідність сусідів і сервіси, а також, окрім цього, наявність поблизу майданчиків, парків та озер.

Гість програми підкреслює, що зараз ніхто не буде купувати сіре та похмуре житло. «Ви можете побачити масу класних ЖК, які розвиваються і ціни дуже високі, але при цьому продається практично все», - зазначає він.

Отже, Топал підсумовує, що тенденція попиту на якісне житло триватиме і надалі. Водночас він стверджує, що попит на економ-сегмент не зникне, але він буде меншим, аніж на елітний.

Популярні новини зараз

Українцям пророкують "червону" зону на Новий рік та Різдво: що буде заборонено під ялинкою

"Це шоу себе вичерпало": Лілія Подкопаєва кинула виклик Ксенії Мішиній на "Україна має талант"

Колишній Ані Лорак Юрій Фальоса пошкодував про витрачені на співачку гроші: "Їй купували прокладки, бензин, білизну..."

Донька Анастасії Заворотнюк почала ходити "в жалобі": "Сумно, дуже..."

Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Топал розповів, чи буде дорожчати нерухомість.

Також Знай.ua писав про те, що Піта дав пораду, чи варто зараз купувати або продавати нерухомість.