Політичний експерт Руслан Бізяєв в ефірі програми «Прогноз» розповів про можливість відставки Кабінету міністрів Шмигаля.

«Судячи з тих анонсів, які ми чуємо, в тому числі від спікера Разумкова і офіційні спікери партії «Слуга народу» кажуть, що вони допускають кадрові ротації в Кабінеті міністрів. У доступному для огляду майбутньому реальна зміна міністрів, міністра оборони можливо одного з віце-прем'єрів, міністра мінсоцполітики та міністра юстиції», - сказав він.

Бізяєв вважає, що відправляти прем'єр-міністра Шмигаля у відставку будуть тільки в тому випадку, коли буде компромісна фігура, яка влаштує всіх гравців. Тому що в разі відставки прем'єр-міністра, підтвердив він, автоматично у відставку йде весь Кабінет міністрів. І якщо протягом 30 днів Верховна Рада не призначає нового прем'єр-міністра, додав він, то оголошуються дострокові парламентські вибори.

«На сьогодні дострокові парламентські вибори основним гравцям не вигідні, тому я думаю, що Шмигаля змінять, але змінять в той момент, коли це буде вигідно всім. Швидше за все це станеться після прийняття бюджету. Якщо за цей час не прилетить ніякий чорний лебідь», - резюмував він.

Нагадуємо, Знай.ua повідомляв зі слів Рейтерович, що зі Шмигаль якщо і будуть розлучатися, то цивільно, красиво.

Популярні новини зараз

Оля Цибульська наважилася на несподіване разом із красунею в купальнику: "Добре, що не чути звук"

Ксенія Мішина вразила виглядом після примирення з Еллертом: "Обличчя в кров"

"Це шоу себе вичерпало": Лілія Подкопаєва кинула виклик Ксенії Мішиній на "Україна має талант"

Колишній Ані Лорак Юрій Фальоса пошкодував про витрачені на співачку гроші: "Їй купували прокладки, бензин, білизну..."

Показати ще

Також раніше для Знай.ua Бронжуков розповідав: я зараз не бачу передумов ні для повного перезавантаження уряду, ні для його часткової ротації.