Влада повинна будувати свою тарифну політику так, аби вона була сприятливою для українців. Детальніше про це розповів політолог Андрій Багінський у програмі «Суть подій».

Як каже гість програми, сьогодні відбувається невпинне зростання тарифів, на яке ніхто не може повпливати.

Аби не бути голослівним, він розбирає цю ситуацію детальніше. «По електроенергії, ми бачимо, що трошки зупинилися цей процес, але накладені витрати на електрогенеруючі компанії (наприклад, Енергоатом)», - зазначає Багінський.

Також політолог коментує ситуацію з газом: ціни ростуть на зовнішніх ринках, а відтак і в Україні справи йдуть погано. Як підкреслює експерт, велике підприємство не може дати гарантії того, що ціни не завищать.

Загалом він радить не брати ідею глобального ринку просто на віру. «Нам треба в першу чергу вибудовувати свою соціальну політику, орієнтовану на наше населення», - підкреслює гість програми. На його думку, влада у своїй тарифній політиці повинна передусім захищати інтереси суспільства. Натомість, зазначає Багінський, Кабінет міністрів не має перед населенням зобов’язання створювати соціальні компенсатори.

Популярні новини зараз

Катя Осадча одним питанням змусила Анастасію Приходько замовкнути: "Хочете ще діток?"

Вдову Михайла Круга Ірину запідозрили в новій інтрижці: "відразу видно, є любов всередині"

Оля Полякова зізналася, навіщо зайняла місце Тіни Кароль на "Голос країни": "Хочу додати..."

Донька Арсена Мірзояна і Тоні Матвієнко вперше вийшла на велику сцену - скоро заспіває, як бабуся Ніна

Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Багінський заявив, що Україна знаходиться в конфронтації з деякими країнами, але продовжує з ними торгувати.

Також Знай.ua писав про те, що Попенко розповів, в яких регіонах будуть платити більше за опалення у цьому сезоні.