Навіщо нам боротися за українську державність? Свою думку з цього приводу обґрунтував у своєму блозі «Толчок» футуролог Олексій Толкачов, пояснивши, в чому вбачає головні завдання і місію держави.

Футуролог розмірковував над питанням, навіщо нам боротися за українську державу, зазначивши, що ми можемо здобувати українську державу для того, щоб стати рівними іншим або для того, щоб нарешті закрити гештальти, здобути державність і потішитися з цього.

«Ми можемо гинути за українську державу в надії, що колись наші діти, внуки в Україні будуть щасливі. Але правильна відповідь на питання: «Навіщо?» нас приводить до того, що держава потрібна для щастя людей», - вважає Толкачов.

За його словами, в Конституції США прямо записано, що кожен має право на прагнення до щастя, не просто бути щасливим, але прагнути до щастя. На його думку, наша рідна українська держава нам необхідна для того, щоб вона допомагала всім громадянам України досягти щастя.

«Моє бачення полягає в тому, що справою держави, завданням, місією держави є примноження можливостей для щастя, створення інфраструктури для щастя», - каже Толкачов.

Популярні новини зараз

Михайло Поплавський відсунув юних студенток і взявся за Тіну Кароль: вже покликав у свою печерку

Сестра Ілона Маска народила від їхнього літнього батька - мільярдер сказився, дитині вже три роки

Українці зраділи, що на місці Тіни Кароль в шоу "Голос країни" опинилася Оля Полякова: "Тільки вперед"

Тетяну Песик з "Жіночого кварталу" не впізнали в реальному житті, але вона знайшла "виправдання": "Внутрішня краса то є основне"

Показати ще

Він пояснив, що це потрібно для того, щоб бабусі не вмирали в голодній старості, розчаровані в тому житті, до якого вони прийшли на пенсії, і щоб українці не потрапляли в аварії на розбитих дорогах тільки тому, що хтось не поклав асфальт.

«Щоб наші солдати не гинули на фронті, тому що їм хтось патрони не підвіз. Держава необхідна для того, щоб створити інфраструктуру для нашого щастя», - заявив Толкачов.

Як повідомляв Знай.ua, Толкачов заявив, що Україна потребує швидкого стрибка, стрімкого ривка вперед.

Окрім цього, Знай.ua повідомляв, що Рохов зазначив, що політик мав би бути архітектором майбутнього.