Білоруський політик, економіст, президент Науково-дослідного центру Мізеса Ярослав Романчук у програмі «On target з капітаном Гарі Табах» розповів, як був свідком розпаду СРСР. Після закінчення вишу він планував зайнятися науковою роботою в аспірантурі.

«Але трапилося найбільше свято ХХ століття - серпневий путч. Я пам'ятаю, зустрів цю звістку в поїзді. Пам'ятаю «Лебедине озеро», ми ходили на площу в Мінську, там було мало людей. Але, врешті-решт, прийшла перемога, прийшла незалежність. Чесно кажучи, все це було незвично, мало хто розумів, що це означає. Розвал Радянського Союзу був майже в повітрі, але ні в кого не було відчуття, що велика імперія розпалася», - говорить він.

Це було вікно можливостей, на яке колишній студент дивився без знань економіки.

«Тоді я економіку практично не знав, підручники політекономії - це щось інше. Тоді я вирішив спробувати себе в бізнесі, зрозуміти, що таке підприємництво. Мене запросили працювати начальником відділу зовнішніх зв'язків республіканського Союзу підприємців. Тоді ми організовували перші виставки, перші інвестори, приватизація, інвестиції. Це була тема, яку я вбирав у себе для того, щоб зрозуміти, як працює світ капіталу, західний світ», - згадує він.

У його білоруському рідному селищі не було зомбування радянським телебаченням.

Популярні новини зараз

У Києві діти намагалися скинути переляканого кота з вікна багатоповерхівки: жалібно нявкав і дригав лапками

Українцям дадуть 13 пенсій, але це для обраних: "Нікому не догодиш"

Відверта Тіна Кароль поділилася планами на переїзд з України: "Хочу пожити в…"

Після скандалу в Києві Instasamka "присмокталася" до тіла в капюшоні: на це дивляться наші діти

Показати ще

«Не було ОРТ, не було Першого каналу. Було польське телебачення, радіо «Свобода», ВВС, Сєва Новгородцев. Це було дуже добре», - зауважує Романчук.

Раніше Знай.uа повідомляв спогад Ланового, що Керівники «Фіат» збиралися замовити на «Мотор Січ» коробку передач, але через корупцію відмовились.

Також Знай.uа повідомляв, що Джангіров радить не відриватися від контексту, аби уникнути пересудів у тлумаченні історії.