Білоруський політик і економіст польського походження, президент Науково-дослідного центру Мізеса Ярослав Романчук, який нещодавно покинув Білорусь, у програмі «On target з капітаном Гарі Табах» розповів про свої взаємини з президентом Білорусі Олександром Лукашенком.

«Я і Лукашенко - це два антиподи, - говорить він. - Два полюси, два світоглядних протистояння. Тому що він - «совок», більшовик, ленінець, колективіст. Я ж за свободу, за людину, за демократію. По-людськи він може говорити «взяти, підняти». Знаєте, що таке «взяти»? Він проводить засідання, які дерева вирубувати навколо кільцевої дороги міста Мінська. Коли говорять про Бацьку, що «без мене картоплю перебрати не можуть» - це реальне життя і реальна ситуація. Директора Комаровського ринку в Мінську не можна призначити без погодження з Лукашенком. Анекдоти про Лукашенка - це не анекдоти, а бувальщина. Це ж не просто так!», - стверджує Романчук.

Минуло майже 25 років, і Лукашенко, і Україна, і Росія вивчили базовий урок економіки, продовжує він.

«Тому що коли Лукашенко говорив «взялися за яйця», він говорив «регулювати ціни: ми почали регулювати ціни, щоб яйця були доступними. Але сметана пропала». Регулювання - аксіома економіки. Ціни повинні бути вільними», - зазначає економіст.

Він критикує президента Білорусі за те, що він не змінює стиль керівництва і не розуміє світові економічні процеси.

Популярні новини зараз

Головне за ніч: новий "Азаров" в Україні, майбутня наречена в родині Кошового, ціни на м'ясо та овочі, зміни у Огнєвіч на Холостячцi

Кім Кардашьян написала повідомлення Лесі Нікітюк: "Досі не відкриваю"

З 1 жовтня зміняться тарифи на всі комунальні послуги: скільки заплатимо за опалення, газ і воду

"Вже назавжди": Аліна Гросу в образі Лариси Доліної відгуляла шикарне весілля

Показати ще

«Лукашенко - це приклад того, як ігнорування економічних законів призводить до трагедії, до деградації, до того, що влада стає небезпечною і токсичною для людей», - зазначає Романчук.

Як повідомляв Знай.ua, Рибчинський нагадав, що Кілери, які цинічно і нахабно повісили білоруського активіста в столичному парку, все ще знаходяться в українській столиці.

Також Знай.ua повідомляв, що Пелюховський у програмі «Культ особистості» висловив свою думку про особу президента Білорусі Олександра Лукашенка.