Економічний експерт Олександр Гончаров у програмі Олександра Кочеткова «Економіка для думаючих» розповів про важливість і перспективи України на світовому ринку. Також експерт розповів, чи був вдалим візит Зеленського у Вашингтон з економічної точки зору.

«Безумовно (візит вдалий з економічної точки зору, - ред.). Економічна складова дуже важлива і, на жаль, на неї звернули найменше уваги, але, тим не менш, перед від'їздом до Вашингтона президент вперше вимовив чудову фразу, що Україна – це країна ф'ючерсів», - зазначив Гончаров.

За словами експерта, країна ф'ючерсів – це країна, яка націлена на нові фінансові інструменти, які здатні залучити в нашу країну інвестиції і створити розвинений біржовий ринок. На думку економіста, це важлива складова, щоб ми могли інтегруватися у світову систему біржової торгівлі.

«Ми там надзвичайно важливі. Якщо ми говоримо про розвиток АПК (Агропромислового комплексу, - ред.), то у нас за оцінками американських колег ринок оцінюється в 38 млрд доларів. Якщо ми створимо інфраструктуру і необхідну базу для розвитку біржового ринку, то центр продажу зернових в Східній Європі переміститься з Румунії в Україну», - підкреслив Гончаров.

Як зазначив експерт, біржові продажі – це цивілізовані правила гри, за якими працюють всі трейдери і експортери, а корупція відсутня, тому що вплив чиновника виключається. За словами Гончарова, це може створити потрібну репутацію українських ринків, щоб сюди пішов приплив іноземних інвестицій.

Популярні новини зараз

Погода зжалиться над українцями перед опалювальним сезоном, синоптик Діденко обрадувала прогнозом: в яких регіонах буде сухо і сонячно

Українські студенти та викладачі розповіли, як ставляться до дистанційки: "Абсурдне рішення"

Віддають за безцінь: ціни на виноград в Україні б'ють рекорди, дешевше тільки задарма

Українцям розповіли лайфхак, як заощадити на комуналці: "Вистачає на зимовий період"

Показати ще

«З інвестиціями приходять технології, висококласний менеджмент і ми стаємо інтегрованими у світову систему», - сказав Гончаров.

Як повідомляв Знай.ua, Себастьянович розповів, яка справжня мета держапарату.

Також Знай.ua повідомляв, що Гончаров заявив, що влада повинна не тільки обіцяти, а й реалізовувати.