Економічний експерт Олександр Гончаров у програмі Олександра Кочеткова «Економіка для думаючих» розповів про перспективність українських портів. Експерт здивований, чому ми не використовуємо наші порти, які несуть в собі унікальні можливості.

«Представники Чиказької біржі постійно звертають увагу, що у нас унікальні одеський і миколаївський порти. Ми могли б за допомогою портової інфраструктури інтегруватися в логістику, тому що сьогодні морські перевезення найбільш рентабельні», - зазначив Гончаров.

За словами експерта, в період пандемії транспортна складова в собівартості продукції піднялася від 5 до 25%. Як зазначив Гончаров, ці порти – це унікальні можливості.

«Це дуже важливо, враховуючи те, що ми, маючи від природи такі унікальні можливості, не використовуємо їх. Моментально виросте рентабельність наших портів і у нас з'являться нові робочі місця», - підкреслив Гончаров.

На думку економічного експерта, використання цих портів створить нові перспективи в розвитку економіки України.

Популярні новини зараз
День Прокла 3 грудня: витирайтеся виворотом білизни, нікуди не їдьте і моліться, традиції та заборони суботи Алекс Топольський дізнається правду про дівчат, а сварка Саші та Вікі вийде на новий рівень: "Вона не вийде заміж" Викупаємося в цукрі та обсипемося м'ясом: в Україні змінилися ціни в Ашані та Метро, ​​перелік подешевшань Найдешевший спосіб обігріти оселю без опалення та світла: обійдеться менш ніж у 20 грн
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Себастьянович розповів, яка справжня мета держапарату.

Також Знай.ua повідомляв, що Гончаров заявив, що влада повинна не тільки обіцяти, а й реалізовувати.