У програмі «А як насправді?» з Мирославою Бобровською заслужений юрист України Марина Ставнійчук оцінила успішність візиту президента Зеленського у Вашингтон.

На думку гості програми, якщо вже говорити про успішність чи неуспішність зустрічі президентів України та США, то потрібно звертати увагу на певні маркери цієї успішності. «Якщо в Україну привезено співпрацю — це прекрасно. Але ж не привезено поки що саму конкретну співпрацю», - підкреслює вона.

Ставнійчук розповідає, що не йшлося і про фінансування розвитку інноваційної інфраструктури. Натомість, зазначає юрист, підписані меморандуми стосуються радше того, що з держави має бути вихолощено і що надане у вигляді американських товарів. А щодо намірів про подальшу співпрацю вона каже так: рано про щось говорити, поки вони не реалізовані.

Окрім цього, гостя програми оцінює успішність візиту Зеленського у Білий Дім за ще одним критерієм – за послом. «Якщо за декілька тижнів до цього візиту йшла мова про те, що ось-ось в Україну буде призначений новий посол США. Якщо Україна така пріоритетна для США, то звичайно ця країна мала б посла в цій державі», - міркує Ставнійчук. Тим не менш, констатує юрист, навіть після візиту посла в Україні все ще немає.

Популярні новини зараз

Вкрадене дитинство: на Закарпатті підлітки знущалися над неповнолітньою дівчиною, знімаючи процес на камеру

Наталя Могилевська скинула 7 зайвих кіло і показала результат у сміливій сукні: "Заслужила"

День прощання із загиблою учасницею "МастерШеф" Стелою Клименко: сліз не стримати

Українці вшановують пам'ять Андрія Гусіна з "Динамо", який трагічно загинув 7 років тому: "Був справжнім лідером"

Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Ставнійчук розповіла, чому Міжнародний валютний фонд допомагає Україні.

Також Знай.ua писав про те, що Поляков розповів про деякі результати візиту Зеленського в Білий Дім.