У новій програмі «in kyiv» з блогером Катериною Павлової журналіст Максим Гадюкін розповів про найжахливіший вид транспорту у Києві.

«Найстрашніший вид транспорту в Києві для мене - це особистий автомобіль, я не вимагаю, щоб люди відмовлялися від особистих автомобілів і я не бачу Київ суцільним містом тролейбусів і трамваїв, але є така штука, як транспортний колапс. І коли він трапляється, всі кричать, що це влада допустила. Так, влада допустила забудову, яка перевантажила дороги, але, з іншого боку, допустили і люди, які ці колапси регулярно влаштовують», - акцентував він.

Гадюкін вважає, що взяти іноді таксі в наш час не так-то й дорого, особливо якщо ти їдеш до когось на свято, то необов'язково їхати на своїй машині, а краще розвантажити дорогу. А взагалі водії повинні проявляти ініціативу, впевнений він, і домовлятися з владою за паркування, замість того щоб просто її лаяти за відсутність таких.

«Замість цього водії паркують свої транспортні засоби на газонах, через що їх відвозять евакуатори, а вони кажуть, що це мер поганий. Коли людям роблять платні парковки, вони чомусь порожні, тому що купити сигарети за 50 гривень за пачку це нормально, а заплатити за парковку, поки ти у зубного, це не нормально. А після того як машину забере евакуатор, витратити дві години, щоб її забрати назад. І після цього скаржитися, що в Києві дуже погано паркуватися», - резюмував він.

Популярні новини зараз

Дмитро Комаров зі "Світ навиворіт" розсекретив свою пристрасть, не згадавши про дружину: "Це ж цікавіше"

Рада готує соцвиплати для "заробітчан": на руки – до 150 тисяч, хто отримає

Українці знайшли "діру" в тарифах на газ і воду перед опалювальним сезоном: звідки беруться "зайві" відсотки

Сина легенди "Танців з зірками" Ілони Гвоздьової не захотіли лікувати без грошей: швидка їхала півтори години

Показати ще

Нагадуємо, Знай.ua повідомляв зі слів Рака, що коли замість велодоріжки без всяких узгоджень роблять парковку, це мене просто обурює.

Також раніше Добруцький розповідав, що коли в 2014 році відбулися всі ті події, в міському бюджеті не було коштів на головну ялинку.