У своєму блозі «Таран Vlog» політолог Віктор Таран прокоментував проміжний результат візиту українського президента, назвавши деякі негативні та позитивні моменти.

Таран зазначив, що візит Володимира Зеленського в Вашингтон можна охарактеризувати однією фразою – відсутність видимого результату – також результат.

«Підсумки візиту потрібно робити, аналізуючи статус візиту. Це був просто робочий візит. Під час таких поїздок не відбувається проривів і не підписують вікопомні документи», - заявив Таран.

На думку політолога, рівень підготовки української сторони до цього візиту був слабким. За його словами, проєкт презентації українських інвестпроєктів на 277 млрд доларів виявився провальним, оскільки презентувати подібні речі в аудиторії, де немає жодного серйозного представника бізнесу – це відлякування потенційного інвестора.

Крім цього, він прокоментував підписання контракту з компанією Westinghouse про будівництво п’яти нових атомних реакторів на 25 млрд доларів.

Популярні новини зараз

Дмитро Комаров зі "Світ навиворіт" розсекретив свою пристрасть, не згадавши про дружину: "Це ж цікавіше"

Ольга Сумська встановила небувалий рекорд з чоловіком: більше зміг тільки Зібров

Відверта Тіна Кароль поділилася планами на переїзд з України: "Хочу пожити в…"

Наталя Могилевська розповіла про "плагіат" Тіни Кароль: "Маю таку ще з 1998 року"

Показати ще

«Чи цей контракт потрібен нам? Безумовно так. Але чи цей контракт є один з найкращих шансів для Westinghouse уникнути фінансового краху? Це також правда, адже компанія знаходиться в кризовій фінансовій ситуації. І по кожному з підписаних меморандумів, ми можемо знайти такі амбівалентності. Щодо спільної політичної заяви США та України. Все, як і очікувалось. Зважена заява, без дипломатичних сюрпризів, але в цілому позитивна для нас», - вважає Таран.

Як повідомляв Знай.ua, Чаплига заявив, що американська сторона прийняла українську делегацію не з усією серйозністю.

Також Знай.ua писав про те, що Поляков розповів про деякі результати візиту Зеленського в Білий Дім.