Економіст Олексій Кущ у програмі Михайла Чаплиги «Скажи-ка дядя» розповів, в чому перевага України. За його словами, у нас залишилося багато напрацювань з минулого, які ми б могли зараз використовувати.

«Якби ми зараз розгорнулися на 180 градусів, то ми б опинилися попереду всієї системи, тому що у нас є ще напрацьовані соціальні механізми, які йдуть з минулого. Весь світ переходить до мобілізаційної медицини, а у нас вона була», - зазначив Кущ.

Також, за словами експерта, весь світ зараз переходить до універсальної освіти, а раніше в пріоритеті була спеціальна, тому що зараз кожні 5 років з'являються нові технології і якісь професії відмирають. За словами економіста, зараз неможливо підготувати універсального фахівця, тому що він через 5 років буде безробітним.

«Захід переходить до універсальної освіти, а у нас вона була. У нас багато чого було, нам просто потрібно швидко завершити непотрібні медичну і освітню реформи», - сказав Кущ.

На думку експерта, у нас два варіанти: або ми розвернемося і отримаємо хороший імпульс для розвитку, або нас «затопчуть», а потім, коли ми відновимося, то потенціал буде набагато нижче, ніж зараз, але ми все одно прийдемо до вищезгаданої моделі, просто будучи більш ослабленими.

Популярні новини зараз
Масований залп: скільки ракет може випустити держава-терорист наступного разу Єлизавета II пішла з життя від раку, в королівській родині зважилися на правду: "Часто вражає людей похилого віку" Чому доводиться платити за доставку газу на основі річного споживання: українці не відстають від "Нафтогазу" Українці більше не побачать доларів? Що буде з курсом під кінець року
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, публікував слова Куща: Новий технологічний уклад, який буде, це біотехнології.

Також Знай.ua повідомляв, що Чаплига заявив, що Америка хоче продавати дорогий сланцевий газ в Європу.