У програмі Мирослави Бобровської «Як насправді?» адвокат Євген Лосовський розповів, які успіхи щодо військової підтримки здобув президент України у Білому Домі.

За словами гостя програми, Україна розвиває свій військово-промисловий комплекс і створює оборонні рубежі без допомоги Сполучених Штатів. «Нам просто видається фінансова допомога на покупку військових товарів. Отримуємо ми й консультативну допомогу від НАТО з реорганізації ВСУ», - розповідає він.

До того ж, підкреслює Лосовський, жодні «джавеліни» не зможуть протистояти бронетанковим військам, а РФ може використати ще авіацію та інші спеціальні сили. «Повинен існувати план: якщо ворог за добу проходить якийсь рубіж, то ми застосовуємо всі сили, щоб зупинити його», - каже експерт.

Як розповідає адвокат, зараз бойові дії описують як мляві, але він акцентує на іншому: «Гинуть наші солдати, а головний показник війни – саме це, а не втрата техніки». Тому Лосовський обурюється, що США ніяк не втручаються у війну і не надають Україні необхідної допомоги. На його думку, президент Зеленський у Білому Домі мав отримати ґрунтовніші обіцянки, зокрема коли і яку військову допомогу США нададуть Україні.

Популярні новини зараз

Українка поскаржилася на Ощадбанк через картку киянина: "На ній фото чужого мужика"

Тимошенко у погонах "проїхалася" по залі Парламенту

19-річна красуня вийшла заміж за 61-річного чоловіка: закохав у себе берцями

Відверта Тіна Кароль поділилася планами на переїзд з України: "Хочу пожити в…"

Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Таран назвав негативні та позитивні результати візиту українського президента у США.

Також Знай.ua писав про те, що Ставнійчук оцінила успішність візиту президента Зеленського у Вашингтон.