Імміграційна юристка компанії ReLocate Юлія Голіневич в ефірі програми «Юристи відповідають» на каналі «А як насправді?» розповіла про важливість правильного підтвердження досвіду роботи для імміграції в Канаду.

«Обов'язково потрібно підтвердити досвід роботи. І тут починаються, напевно, основні складності, з урахуванням того, що у нас більшість людей працюють неофіційно або офіційно отримують меншу зарплату, ніж реально», - каже Голіневич.

При цьому, за її словами, міграційну службу цікавить інформація про те, що людина працювала на повну ставку, це не був якийсь підробіток та що вона пропрацювала так мінімум рік і може це підтвердити будь-якими документами. Юристка зазначила, що це може бути трудова книжка, відрахування в пенсійний фонд або в податкову.

«У ситуації, коли робота не офіційна, ми використовуємо дуже часто «reference letter» – лист від роботодавця, в якому він вкаже не тільки те, що ви у нього працювали, а й що входило у ваші обов'язки», - розповіла Голіневич.

Серед складнощів юристка відзначила підтвердження посадових обов'язків для визначення відповідної професії в Канаді. За її словами, для того щоб підтвердити досвід роботи, необхідно визначити з усіх існуючих списків професій в Канаді, до якої професії належить конкретно ваша.

Популярні новини зараз

Новий "колумбайн" в Росії: стрілок заблокувався в університеті, є загиблі і поранені

"Корабельна сосна" Ірина Аллахвердієва похвалилася в декларації подарунком в 5 мільйонів - "Непоганий презент"

Пішла епоха: Андрій Данилко проводив маму в останню путь

Продюсер Юра "злив" фінал "Холостячки" зі Златою Огнєвіч: "Натовп майбутніх блогерів бігають..."

Показати ще

«Грубо кажучи, це така табличка, журнал онлайн з різними кодами, куди ви заходите і дивитеся, що з обов'язків відповідає тому, що робите ви. Ми на практиці навіть часто стикаємося з тим, що люди, які працюють на території країн СНД, виконують обов'язки на три професії Канади. У таких ситуаціях ми зазвичай вибираємо ту професію, яка максимально схожа на професію заявника», - розповіла експерт.

Як повідомляла Знай.ua, юристка розповіла про наслідки обману в імміграційних документах.

Також Знай.ua повідомляв, що юристка розповіла, чому можна отримати відмову у візі США.