Політичний експерт Владислав Дзівідзінський у програмі «Что дальше» на каналі «Знай 24» заявив, що Донбас уже не хоче приєднуватися до Росії.

«Ми розуміємо, що Донбас суто територіально і по людським комунікаціям завжди був близький до Росії. Це очевидно і це зрозуміло. Росія, я вважаю, досить вміло цим скористалася, підготувавши ґрунт до того, що сталося у нас в країні у 2014-2015 роках. Але на сьогоднішній момент, незважаючи на не завжди прийнятну для Донбасу політику української влади, Російська Федерація все-таки не проявила жодної турботи або стратегічного бачення того, яким чином цей регіон може розвиватися», - каже експерт.

Він зазначив, що президент РФ Володимир Путін є для українців найбільш неприйнятним політиком серед усіх існуючих, і це показують соціологічні дослідження.

«Рівень його підтримки критично низький за всі роки перебування його при владі. А рівень його несприйняття досяг 80% серед українського населення. І навіть Донбас, який історично завжди позитивно дивився на таку авторитарну модель влади, яку Путін втілює в Росії, на сьогоднішній момент не дає навіть 50% підтримки йому», - сказав Дзівідзінський.

Популярні новини зараз
Від тяжкої хвороби помер учасник "Голосу країни": його пісні слухали з усмішкою на обличчі Введено податок на город – хто і скільки заплатить: дачники та мешканці сіл такого не чекали Частина воїнів ЗСУ може опинитися у в'язниці, але причина зрозуміла: пояснення адвоката З Європи можуть видворити тисячі українських біженців: хто може потрапити "під роздачу"
Показати ще

Як повідомляв Знай.uа, Дзівідзінський розповів, чи може в Україні повторитися афганський сценарій.

Також Знай.uа писав, що Щерба розповів, чи зникне колись ворожнеча між Україною і Росією.