Що впливає на погіршення внутрішньополітичної ситуації в Україні? На це питання відповів політолог Руслан Бортник у своєму блозі «Підсумки тижня».

Передусім ведучий відзначає погіршення відносин між головою ВР Разумковим і Офісом президента. Зокрема, Бортник акцентує увагу на інформаційних ударах, якими вони обмінюються.

Загалом він робить висновок, що Разумков так демонструє свою некомандну позицію. З іншого боку, експерт міркує над причинами такої поведінки голови Верховної Ради. «Для мене поки що це відкрите питання, адже горизонту виборів немає. Така поведінка доцільна, якщо Разумков знає про близькі вибори або він навмисне намагається створити умови для своєї відставки, при яких він зможе покинути, можливо, потопаючий, на його думку, корабель», - припускає політолог.

За словами Бортника, цей конфлікт може зашкодити також роботі парламенту. Окрім цього, додає він, не можна забувати про протистояння між регіональними елітами та владою, яке продовжує зберігати свій високий градус.

Отже, загалом ведучий робить такий висновок: «Внутрішньополітична ситуація в країні не дуже хороша, незважаючи на хороші рейтинги влади».

Популярні новини зараз

Донька Олі Полякової з'їла частування для гостей, поки вони їхали: "Маша, бл*ть"

Українці знайшли "діру" в тарифах на газ і воду перед опалювальним сезоном: звідки беруться "зайві" відсотки

Тимошенко у погонах "проїхалася" по залі Парламенту

Ольга Сумська встановила небувалий рекорд з чоловіком: більше зміг тільки Зібров

Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Бортник заявив, що зустріч Путіна і Зеленського сьогодні малоймовірна.

Також Знай.ua писав про те, що Бортник пояснив, чому небезпечно змінювати внутрішньополітичний курс України.