Яке викладання потрібно українським студентам? Свою думку з цього питання у програмі «Суб'єктивно з Янікою Мерило» висловлює заступник міністра освіти та науки Артур Селецький.

«Сучасні діти народжуються, як то кажуть, з гаджетами в руках. Не дивно, що вони все сприймають не зовсім так, як старші покоління. Найнуднішу тему можна викласти студентам цікаво. Потрібно забезпечити в цій темі синергію різних дисциплін. Я можу навіть провести майстер-клас: візьмемо студентів, візьмемо викладачів, і я покажу, як можна працювати на дві аудиторії. Завжди потрібно розуміти, хто перед тобою і на яку аудиторію ти можеш працювати», - каже чиновник.

За його словами, для початківців предмети необхідно викладати якомога більш детально, виходячи з того, що аудиторія поки ще зовсім не володіє темою.

«Без якихось цікавих фактів студенти не зможуть засвоїти матеріал. Тому викладачеві при підготовці уроку потрібно знайти щось таке, з чим ця тема буде асоціюватися. Повинна бути якась родзинка, з якою в пам'яті буде пов'язаний весь матеріал. Такий спосіб дозволяє засвоїти всю тему», - підкреслює Артур Селецький.

Популярні новини зараз
Вадим Карасьов пояснив, чому Трамп поспішає закінчити війну: «Може бути ще жахливішою» Більше ніяких грошей задарма: українці у Німеччині мають відпрацювати соціальні виплати Знову на час меньше спати? Україна може повернутися до переведення годинників Дмитро Комаров здійснив мрію дітей, батьки яких загинули через війну
Показати ще

Як повідомляє Знай.ua, раніше президент Всеукраїнської асоціації компаній з міжнародного працевлаштування Василь Воскобойник пояснив, чому українські юнаки та дівчата вважають за краще здобувати освіту за кордоном.

Також Знай.ua повідомляв про можливості батьків школярів впливати на навчальний процес.