Правник і випускник Єльської школи права Олександр Комаров в ефірі програми “Конституційна кухня” з Геннадієм Друзенком розповів, чому у Канаді найрозумніша міграційна політика.

“Канада не є національною державою. Вона не прагнула і не прагне. Канада і Австралія це дві країни, які мають найрозумнішу міграційну політику. Тому що їхні міграційні політики, вони мають в собі елементи сімейної, родинної імміграції. В першу чергу, це меритократична імміграція. Це два таких основних канали імміграції в країну. Це або ви приїжджаєте в цю країну, ви навчаєтесь в ній і після навчання, після того, як ви одержали вищу освіту в цій країні, ви можете іммігрувати через освіту, як міжнародний студент”, - сказав Олександр Комаров.

Він зазначив, що люди, які приїжджають навчатись до Канади, інтегруються у культурний простір, і стають повноцінними канадцями.

“Або вони так само зацікавлені у тому, щоб залучати людей, які знають добре англійську та французьку мову, і не тільки. Тобто, імміграція через те, що називається express entry. Які мають досвід роботи кваліфікованої і які мають високий рівень освіти. І це дуже розумні системи імміграції, тому що їх абсолютно не цікавить колір вашої шкіри, перша ваша мова, чи говорите ви на ломаній чи не ломаній англійській, якщо вас розуміють”, - додав Комаров.

За його словами, у Канаді досить рідко можна почути англійську мову, зате у 50% часу чути інші мови.

Популярні новини зараз

Домашнє вино з рису та варення: оригінальний рецепт п'янкого напою всього з 3 складників

Леся Нікітюк в прозорій блузочці заговорила про багатих чоловіків: "Спасибі, я сама"

Наталя Могилевська скинула 7 зайвих кіло і показала результат у сміливій сукні: "Заслужила"

У Пенсійному фонді пояснили, як побачити стаж, напрацьований роками: "Чому не зараховується?"

Показати ще

“Вони не мають жодних проблем опублікувати всю інформацію вісьмома мовами. Вони не мають проблем мати номер телефону, за яким ви можете зателефонувати, якщо вас щось цікавить, наприклад, вакцинація або якісь інші сервіси, які надає провінція. І ця інформація може бути доступна з перекладом на всі ті мови… Мультикультуралізм — це концепт, на якому побудована Канада. І вони це виставляють у свою цінність”, - підкреслив правник.

Як повідомляв Знай.ua, імміграційна юристка заявила, що Канада починає відкриватися для світу.

Окрім цього, Знай.ua повідомляв, що юристка розповіла, як підтвердити досвід роботи для імміграції в Канаду без офіційного працевлаштування.