Засновник концертного агентства Євген Кривін у програмі Юрія Романенка «Романенко. Бесіди» розповів про українську культуру.

«У нас чомусь виходить культуру робити прибутковою. А держава завжди говорить, що наша культура нікому не потрібна і її треба дотувати постійно. Вони не розуміють, що це таке. У мене таке враження постійно, що вони не намагалися навіть ніколи її зрозуміти... Культура – це інструмент зміцнення державності в будь-якому випадку», - каже експерт.

На його думку, за 5,5 млрд, які влада витратила на святкування Дня Незалежності, можна було б зробити проєкти про українську культуру для школярів і студентів.

«Показати людям, що насправді у нас тут все є. Нам є чим пишатися! У нас не менше крутих національних героїв культурних, ніж в Америці, ніж в Росії, ніж у Франції, ніж в Німеччині – ніж скрізь. Проблема в тому, що нікому це не треба, нікому не цікаво. І я не розумію, чому так відбувається, якщо чесно. Державі нецікаві свої герої», - сказав Кривін.

Популярні новини зараз
Авдєєв день 2 грудня: не виходьте на вулицю та викиньте посуд із тріщинами, суворі заборони та традиції 600 тисяч гривень за "зараз проїдемо": українським водіям виписують новий штраф, догралися Перебої з поставками та ціновий колапс: соняшникова олія може повторити долю курячих яєць Як приготувати котлети без грама м'яса: ніхто навіть не здогадається
Показати ще

Як повідомляв Знай.uа, Комельков назвав три знакові культурні події в історії України.

Також Знай.uа писав, що Гончарук розповів, що сталося з видавництвом під час пандемії.