Військовий експерт Олег Жданов у програмі «Что дальше» на каналі «Знай 24» розповів, чи чекати загострення на Донбасі.

«Ні, великого загострення не буде. Але, на жаль, кількість обстрілів і їхня якість в плані нанесення нам втрат буде збільшуватися», - каже експерт.

За його словами, така ситуація зумовлена початком нового політичного сезону. Жданов зазначає, що війна – це інструмент політики.

«Донбас, на жаль, – це єдиний важіль політичного тиску через війну на наше керівництво в плані примусу нас до виконання «Мінська». І як тільки у нас відбувається якась політична подія, Російська Федерація починає збільшувати кількість обстрілів, і ми зазнаємо втрат. І це є для нас ще одним нагадуванням, що проблема Донбасу нікуди не поділася і що треба її вирішувати», - сказав він.

Також військовий експерт висловився про військові навчання Росії та Білорусі «Захід-2021».

Популярні новини зараз
Працюючим пенсіонерам перерахують виплати: коли чекати на підвищення у 2023 році "Не питали мене...": абоненти "Київстар" скаржаться, що втрачають по 25 гривень щомісяця Українські пенсіонери втратять до 50% виплат: у ПФУ дають лише 10 днів Дружина першого "Холостяка" Макса Чмерковського налякана після трьох викиднів: "Просто скажу, як є"
Показати ще

«Це реальна загроза, але не пряма. Річ у тім, що навчання спрямовані не проти нас, навчання спрямовані проти НАТО. І головна мета цих навчань – це продемонструвати НАТО, що немає сенсу накопичувати війська на кордонах з Росією або на кордонах з тими країнами, в яких є інтереси Російської Федерації. Тому воно безпосередньо спрямоване на Захід, саме на країни-члени НАТО», - резюмував Жданов.

Як повідомляв Знай.uа, Томенко пояснив, що означають військові навчання Білорусі та Росії.

Також Знай.uа писав, що Дзівідзінський пояснив, чому Донбас уже не хоче приєднуватися до РФ.