У новому випуску програми «Розвилка» з блогером Любов'ю Завальнюк у студії Руслана Бізяєва політолог Руслан Бізяєв розповів, що він бачить у майбутньому локдауні велику політичну складову.

«Як і в минулому році, питання локдауну – це питання не пандемічне, а питання більше політичне. І якщо з політичних причин, наприклад, щоб зупинити масові акції протесту, треба буде в жовтні-листопаді ввести локдаун - його введуть. Форма цього локдауну може бути різна, це може бути і адаптивний локдаун, вихідного дня або тотальний локдаун», - підкреслив він.

Бізяєв сказав, що приблизно 10 мільйонів доз вакцин у нас лежать невикористані, а за них сплачено гроші і з цим треба щось робити. Тому можливо введуть варіант локдауна з QR-кодами, вважає він, і такий варіант теж розглядається, але остаточне рішення ще не прийнято. Рішення не можуть прийняти, впевнений він, тому що немає розуміння як буде розвиватися політична ситуація в перебігу найближчих двох місяців.

«І на скільки вдасться владі зберегти ситуацію на місцях, тому що на місцях не хочуть цього локдауну від слова взагалі. Тому що в першу чергу прибіжать люди з питаннями до них, тому як до Києва далеко, а мерія на відстані витягнутої руки. При цьому інформаційне поле потихеньку готують до того, що локдаун неминучий. І зверніть увагу, що чіткої статистики щодо зростання захворюваності у нас поки немає. Тому що для того, щоб статистика по захворюваності була коректною, треба проводити масове тестування», - резюмував він.

Популярні новини зараз
"Космічні" квитанції через лічильник? Українцям показали, як правильно економити з точними показниками Що в жодному разі не можна додавати до борщу: топ найгірших інгредієнтів Хочеш іди до "АТБ", а хочеш - до "Сільпо": де і як українці можуть отримати безкоштовні продукти, набір немаленький 5 жіночих імен, від яких у чоловіків "зносить дах": кому з красунь пощастило
Показати ще

Нагадуємо, Знай.ua повідомляв зі слів Лапія, що важко чітко сказати, скільки часу у нас продовжиться майбутній локдаун.

Також раніше для Знай.ua Завальнюк розповідала, що МОЗ ініціює посилення карантину вже з 13 вересня.